مشاور خوب و تاثیر آن در درمان قطعی وسواس ، اضطراب و استرس
مشاور خوب و تاثیر آن در درمان قطعی وسواس ، اضطراب و استرس

مشاور خوب و تاثیر آن در درمان قطعی وسواس ، اضطراب و استرس

مشاور خوب نقش موثری در برطرف کردن بخش زیادی ازاختلالات روانی دارد. در یک مرکز مشاوره خوب ، روانشناس خوب می تواند مشکلات روحی افراد در زندگی را شناسایی و با درمان قطعی آن زندگی فرد را تحت تاثیر قرار دهد. شیوه های درمانی مختلف مانند درمان های شناختی رفتاری که از جمله پرطرفدارترین شیوه های درمانی رایج در درمان قطعی وسواس ، اضطراب و استرس می باشد تنها توسط بهترین روانشناسان در کلینیک های روانشناسی مورد استفاده قرار می گیرد.

 

درمان قطعی افسردگی

یکی از شایع ترین بیماری های روانی با توجه به زندگی مدرن امروزی افسردگی می باشد. در یک مرکز مشاوره خوب گاهی با توجه به علائم مراجع از درمان دارویی توسط روانپزشک در کنار روان درمانی توسط روانشناس استفاده می شود. علائمی نظیر بی خوابی، تغییرات خلق و خوی، بی اشتهایی و غیره از نشانه های رایج افسردگی در افراد می باشد. باید بدانیم که افسردگی نیز گاهی می تواند در بین اعضای خانواده انتقال بیابد. امروزه علم روانشناسی پیشرفت های وسیعی در درمان افسردگی داشته و امکان درمان قطعی افسردگی وجود دارد تا افراد بتوانند با آرامش زندگی کنند.

 

درمان قطعی وسواس

یکی دیگر از اختلالات روانی وسواس فکری می باشد. وسواس جنبه های مختلف زندگی فرد را تحت تاثیر قرار می دهد و موجب می گردد فرد فشار روانی زیادی را تجربه کند. اضطراب و استرسی که در زندگی خود تجربه می کنید ممکن است بخاطر همین اختلال وسواس فکری شما باشد. یک روانشناس خوب با بررسی دقیق فرد از طریق آزمون های روانشناختی و مصاحبه های تخصصی بالینی ، ریشه و علت بروز مشکل را پیدا می کند و برای آن پروتکل درمانی خاص فرد را پیاده می کند. افراد دچار اختلال وسواس علاوه بر زندگی خود زندگی نزدیکان و دوستان خود را نیز تحت تاثیر قرار می دهند. عدم درمان وسواس می تواند موجب گسترش آن به تمام جنبه های زندگی فرد شود.

 

این مطلب را هم مشاهده کنید :   نشانه هایی برای اینکه بفهمیم آدم خوشحالی هستیم یا نه

 

مشاور خوب و تاثیر آن در درمان قطعی وسواس ، اضطراب و استرس
مشاور خوب و تاثیر آن در درمان قطعی وسواس ، اضطراب و استرس

 

مشاور خوب برای شما

در اکثر موارد افرادی که به کلینیک های روانشناسی مراجعه می کنند دچار اضطراب و استرس هستند. در بهترین مرکز روانشناسی علاوه بر مشکلات خاص فرد همواره به اختلال های اضطراب و استرس فرد توجه ویژه ای می شود. عدم توجه به این موارد می تواند علاوه بر اینکه سایر مشکلات فردی را تحت شعاع قرار دهد باعث می شود تا برخی مشکلات جسمانی نیز برای وی نیز آشکار شود. متخصصی به این نتیجه رسیده اند که بسیاری از بیماری های جسمانی ریشه در بالا بودن میزان اضطراب و استرس افراد دارد. 

 

گروه روانشناسان و مشاوران صدای زندگی با گردهم آوردم گروهی از متخصصین توانمند و خوشنام تلاش دارد تا در یک محیط گرم و صمیمی با بهره گیری از بهترین روانشناسان و متخصصین سلامت روان فراهم آورد و بدین وسیله سعی در کاهش میزان مشکلات جامعه دارد. 

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و رزرو نوبت با ما تماس بگیرید.

  

لطفا نظرات و دیدگاه های خود را با ما به اشتراک بگذارید.


شماره های تماس با صدای زندگی

نیاز به مشاوره دارید؟

دیدگاهتان را بنویسید