در صورتی که از نظر جنسی به شوهرتان جذب نمی شوید، چه کارهایی انجام دهید؟
در صورتی که از نظر جنسی به شوهرتان جذب نمی شوید، چه کارهایی انجام دهید؟

در صورتی که از نظر جنسی به شوهرتان جذب نمی شوید، چه کارهایی انجام دهید؟

این مشکل بیشتر از آنچه که فکر می کنید رایج است. خیلی از زنان به شوهرشان وابستگی دارند ولی از نظر جنسی به آنها حسی نداشته و جذب نمی شوند. گاهی اوقات زن عاشق شوهرش است. بعضی مواقع فقط از شوهرش خوشش می آید و گاهی اوقات اصلا خوشش نمی آید. از این رو کارهای زیادی می توان کرد تا مانع از تاثیرطولانی مدت این موضوع بر ازدواج شد. در این مقاله اهمیت سکس در ازدواج، دلایل رایج نداشتن علاقه زن به شوهر از نظر جنسی و لیست کارهای موثر در این زمینه و درمان مشکلات جنسی مورد بحث قرار خواهد گرفت.

 

درمان مشکلات جنسی زوجین

قسمتی از یک شغل

این موضوع را به عنوان حقیقت بپذیرید که حتما دلیلی وجود دارد که رابطه جنسی با شوهر به عنوان وظیفه زن خوانده می شود. این موضوع نشان می دهد که حتی اگر زن همیشه هیجان رابطه جنسی با شوهرش را نداشته باشد، ولی بعضی مواقع این موضوع وظیفه او به عنوان یک همسر است. شاید صدها و یا میلیون ها زن در حال حاضر این مشکل را به صورت دائمی و یا گهگاه داشته باشند.

 

قسمتی از یک شغل | درمان مشکلات جنسی
قسمتی از یک شغل | درمان مشکلات جنسی

یکی از دلایلی که در آمریکا برای طلاق عنوان شده است، نداشتن عدم تمکین است. عدم تمکین به این معنی است که یکی از زوجین با دیگری در رختخواب سرد برخورد می کند.

جالب است که بدانید که حتی وظیفه شوهر دانسته می شود که با همسرش رابطه جنسی داشته باشد. بنابراین این موضوع کاملا دوطرفه است و اگر مشکل پزشکی نداشته باشید که سکس را ناخوشایند، مشکل و یا غیر ممکن کند، موظف هستید راهی را پیدا کنید که با شوهرتان رابطه داشته باشید، حتی اگر از نظر جنسی به او جذب نشده اید.

اگر بخواهید از زاویه دیگری به قضیه نگاه کنید. شوهر شما آنقدر به شما علاقه داشته که با شما ازدواج کرده است آن هم در جامعه مدرن امروز که ابراز عشق و علاقه به این شکل بسیار نادر شده است. این موضوع را بدانید که شما بسیار خوش شانس هستید و زن های بسیاری دوست داشتند به جای شما بودند.

شاید به خاطر همسرتان شهوت و هیجان را تجربه نکنید ولی این را بدانید که شما امنیت ازدواج را به خاطر حضور او در زندگی تجربه کردید و این موضوع ممکن است احساس بهتر و گرمتری به شما ببخشد.

 

دلایل رایجی که زنان به همسرشان جذب نمی شوند.

مشکل اول: شما به این علت که او یک شوهر تمام عیار است با او ازدواج کرده اید: او با شما خوب رفتار کرده، او ۴۰ ساعت در هفته کار میکند، با هم تفاهم دارید ولی شما هرگز از نظر جنسی به او جذب نشده اید.

مشکل دوم: از نظر فیزیکی و ظاهری با گذشت زمان تغییر کرده است و شما دیگر او را جذاب نمی بینید . شاید کچل شده و یا از زمانی که با هم آشنا شده اید ۳۰ کیلو به وزن او اضافه شده است.

مشکل سوم: کارهایی را انجام داده و یا حرف هایی زده که شما هرگز نمی توانید فراموش کنید.

 

چطور بی علاقگی را به اشتیاق تبدیل کنید؟

چطور بی علاقگی را به اشتیاق تبدیل کنید؟ | درمان مشکلات جنسی
چطور بی علاقگی را به اشتیاق تبدیل کنید؟ | درمان مشکلات جنسی
  • غرق شدن در عواطف

حتی اگر تحریک پذیری جنسی پایینی دارید زمانی که با همسرتان نزدیکی می کنید، به غیر از احساس و عاطفه همه چیز را فراموش کنید مثلا در مورد اینکه همسرتان چطور به نظر می رسد و شما چطور به نظر می رسید و یا چه اشتباهاتی مرتکب شده است. همه را به فراموشی سپرده و در احساس خود غرق شوید. از این موضوع متعجب خواهید شد که چطور ارگاسم در زندگی و رابطه هردوتان موثر است.

 

این مطلب را هم مشاهده کنید :   پیش بینی های منفی چه بلایی سر ما می آورند
غرق شدن در عواطف | درمان مشکلات جنسی
غرق شدن در عواطف | درمان مشکلات جنسی
  • شوهرتان را در بهترین حالت او تصور کنید.

آیا زمانی را که شما و همسرتان در بهترین شکل بوده اید به یاد دارید؟ قبل از اینکه او کارهایی یا حرفهای بزند که به شما صدمه بزند؟ زمانی که شما قرارهای فوق العاده ای با هم داشتید که حس امنیت و شادی را به شما القا می کرد؟ شما دو نفر همان آدم های قبلی هستید و هرگز تغییر نکرده اید. برای ازدواج همانطور که می دانید کارهای زیادی باید انجام داد.

با گذشت زمان اگر به خاطر جنبه های مثبت همسرتان دائما از او قدردانی نکنید ، جادوی ازدواج را فراموش خواهید کرد. و آیا درست است که این جادو که به خاطر جذب فیزیکی، حس عمیق توجه، عشق و یا علاقه به وجود آمده است، فقط به سمت علاقه فیزیکی کشانده شود؟ زمانی را تصور کنید که به قسمت های فوق العاده ازدواجتان برگشته اید وحتما آنجا چیزهای زیادی برای دوست داشتن پیدا می کنید که فراموش کرده اید.

 

شوهرتان را در بهترین حالت او تصور کنید. | درمان مشکلات جنسی
شوهرتان را در بهترین حالت او تصور کنید. | درمان مشکلات جنسی

چرا سکس در ازدواج مهم است؟

• زن و شوهر از طریق سکس به هم وابسته می شوند زیرا هورمون اکسیتوسین در طول ارگاسم آزاد می شود و باعث افزایش حس عشق و وابستگی بین زوجین می شود.

• قدرت تماس. هم تماس جنسی و هم تماس رومانتیک حس صمیمیت را بین زوجین افزایش می دهد. از آنجایی که این تماس مختص زن و شوهر است. این ایده را القا میکند که هیچ فرد دیگری در دنیا نمی تواند حس خوشایندی که همسرتان برایتان دارد را فراهم کند.

• گزارش ها نشان می دهد که زنانی که تجربه ارگاسم منظم و لذت بالای جنسی را دارند زندگی شادتر و حالت های بهتری دارند. رابطه جنسی تنش را در زن و مرد آزاد می کند و باعث می شود که در زندگی علی رغم مشکلات حس بهتری داشته باشید.

• زمانی که زن و شوهر به طور منظم رابطه جنسی دارند. به صورت تلقینی شوهرتان شما را به صورت زوج رویایی می بیند که برایش لذت به ارمغان آورده اید. این نیاز برای لذت مداوم از نظر زیستی و طبیعی همواره با مرد همراه است.

همانطور که می بینید موارد بالا نشان دهنده ی این موضوع است که حتی اگر از نظر جنسی به همسرتان جذب نمی شوید سکس باعث نزدیکی و وابستگی زوجین می شود و حتما ارزش تلاش کردن را دارد.

 

پا نوشت:

نمیدانم که به چه کاری مشغول هستید اما تا زمانی که در ازدواج هستید اهمیت میل جنسی و صمیمیت با همسرتان باید در اولویت قرار بگیرد. رابطه جنسی جادو را به ازدواجتان برمی گرداند و کمک می کند تا ازدواج به جایگاه قبلی اش باز گردانده شود. دو نفر در ازدواج به طور مداوم درارتباط هستند و این شما هستید که انتخاب می کنید که چطور با همسرتان در ارتباط باشید!!!!

 


شماره های تماس با صدای زندگی

نیاز به مشاوره دارید؟

دیدگاهتان را بنویسید